František Horký
(1879-1936)
Položka č.: 506Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:57
olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. PD Fr. Horký, rám, malba místy zkrakelovaná, studijní cesty do Paříže, Mnichova a Holandska
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)