Karel Jerie
Námořníci
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2024 18:29
litografie, 2024, 32,5 x 48,5 cm, sign. PD Jerie 2024, č. 14/48, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu
Karel Jerie
limitovaná edice 3 dílů knihy Candide (knihy, plakát, triko, postavička, grafika)
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2024 15:00
3x kniha, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Karel Jerie
Pokušení a Extáze
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:42
litografie, 2021, sign. PD JERIE 2021, č. 64/70, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Karel Jerie
Pokušení a Extáze
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
litografie, 2021, 76 x 54 cm, sign. PD JERIE 2021, č. 70/70, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Karel Jerie
Svět médií
Položka č.: 1270Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:50
tisk, 2021, 28,5 x 30 cm, sign. PD Karel Jerie 2021, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 301 CZK (13 €)