Karel Jerie
Pokušení a Extáze
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
litografie, 2021, 76 x 54 cm, sign. PD JERIE 2021, č. 70/70, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Karel Jerie
Svět médií
Položka č.: 1270Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:50
tisk, 2021, 28,5 x 30 cm, sign. PD Karel Jerie 2021, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 301 CZK (13 €)