František Volf

(1897-1983)

  • František Volf

    (1897-1983)

    Rybník u Třeboně

    Položka č.: 280960

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:56

    litografie, 24 x 46 cm, sign. PD F. Volf, rám, autorský tisk, zažloutlý papír, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)