Josef Fiala
(1882-1963)
Sklízení sena
Položka č.: 480Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:37
olej, plátno, 34 x 49 cm, sign. LD Fiala, rám, plátno na několika místech zvlněné, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hynaise na Uměleckoprůmyslové škole v Praze a prof. A. Janka na Královské bavorské akademii výtvarných umění v Mnichově
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)