Pavel Lisý

  • Pavel Lisý

    Vyšehrad

    Položka č.: 260068

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:15

    litografie, 1981, 12,2 x 19 cm, sign. LD P. Lisý 81, papírová pasparta, č. 20/111, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)