Joža Uprka
(1861-1940)
Starý muž v kabátu
No.: 227Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 12. 12. 2024 15:00
lept, 1900, 24 x 16,5 cm, poškozeno, odborně restaurováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.800 CZK (117 €)