Joža Uprka

(1861-1940)

  • Joža Uprka

    (1861-1940)

    Starý muž v kabátu

    No.: 227

    Auction price: 2.800 CZK (117 €)

    Planned termination: 12. 12. 2024 15:00

    lept, 1900, 24 x 16,5 cm, poškozeno, odborně restaurováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.800 CZK (117 €)