František Bílek
(1872-1941)
Chvěju se, divům tvým se klaně
Položka č.: 406Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:23
tisk, 18, 9 x 15, 1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
František Bílek
(1872-1941)
Pohyb matky, když dává chléb
Položka č.: 407Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:24
tisk, 34, 9 x 25 cm, značeno PD F. B., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
František Bílek
(1872-1941)
Slepci
Položka č.: 409Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:26
litografie, 1905, 24,5 x 15 cm, dvojlist, na jedné straně litografie + tři strany textu, v rozložené podobě 55 x 37,5 cm, při okrajích mimo tisk natržený papír, vlepeno do papírové pasparty, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Acad…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)