Jan Kanyza
Červená pečeť
Položka č.: 324Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1999, 31,5 x 47,7 cm, sign. PD Jan Kanyza 99, rám, č. 27/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Nedbala na AMU v Praze, spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance 95, člen Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)