Michaela Lesařová - Roubíčková
Paleta - Ex libris František Dvořák
Položka č.: 500Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:11
litografie, 1981, 8,3 x 15,1 cm, sign. PD Michaela L. R., 81/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Česká krajina
Položka č.: 255560Vyvolávací cena: 560 CZK (24 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:22
lept, 1986, 38,6 x 27,4 cm, sign. PD Michaela 86, č. 2/20, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 560 CZK (24 €)
Mikrokosmus I.
Položka č.: 255561Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:42
litografie, 43,9 x 30 cm, sign. PD Michaela Roubíčková, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar