Irena Křivánková
(1972)
Fragmenty
Položka č.: 263Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
akryl, plátno, 2015, 30 x 30 cm, sign. vzadu I. Křivánková, Fakulta výtvarných umění v Brně,ak. mal. Miroslav Štolfa, prof. Jiří Načeradský
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)