Jan Kudláček
(1928-2017)
Petrolejová lampa
Položka č.: 610Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:41
mezzotinta, 14,5 x 14,5 cm, sign. DU J. Kudláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Kudláček
(1928-2017)
Ptáček
Položka č.: 611Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:42
akvarel, tuš, papír, 13,4 x 18,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jan Kudláček
(1928-2017)
Rybička
Položka č.: 612Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:43
akvarel, pastel, uhel, papír, 13 x 22,8 cm, monogr. PD K, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Jan Kudláček
(1928-2017)
Sova
Položka č.: 262Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 14,5 x 32 cm, sign. DU Kudláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)