Jan Kudláček

(1928-2017)

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Petrolejová lampa

    Položka č.: 610

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:41

    mezzotinta, 14,5 x 14,5 cm, sign. DU J. Kudláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Ptáček

    Položka č.: 611

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:42

    akvarel, tuš, papír, 13,4 x 18,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Rybička

    Položka č.: 612

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:43

    akvarel, pastel, uhel, papír, 13 x 22,8 cm, monogr. PD K, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Sova

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 14,5 x 32 cm, sign. DU Kudláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)