Faltus
Lokomotiva
Položka č.: 244111Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:05
olej, dřevotříska, 44 x 58,5 cm, sign. PD Faltus, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)