Kristián Kodet
Spojené oči
Položka č.: 259Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, deska, 1995, 23 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet 95, rám, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)