Vladimír Novák

  • Vladimír Novák

    Kompozice v červené

    Položka č.: 268834

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:20

    litografie, 1990, 59,5 x 43 cm, sign. DU Vladimír Novák, pasparta, č. 4/25, v rozích otřepená pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)