Miloslava Nievaldová
Cesta
Položka č.: 267817Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 15:24
olej, plátno, 85 x 85 cm, sign. PD M. Nievaldová, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)