Karla Ryvolová

  • Karla Ryvolová

    Dáma v klobouku

    Položka č.: 238147

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:00

    litografie, 1987, 10,5 x 7,4 cm, značeno PD K. Ryvolová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně C. Boudy, K. Lidického

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)