Vlastimil Zábranský
Hlavy
No.: 935Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 18:12
digitální tisk, 2000, 35,2 x 24 cm, sign. PD Zábranský 2000, č. 15/100, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
Vlastimil Zábranský
Dvojice
No.: 258Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
tuš, papír, 1966, 32 x 24 cm, sign. DU Vlasta Zábranský 1966, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Vlastimil Zábranský
Hádanka: Pozorujete v chování některého z mužů asociální prvky?
No.: 257Auction price: 1.200 CZK (50 €)
tuš, papír, 22,5 x 27,3 cm, sign. DU Zábranský, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Vlastimil Zábranský
Žena, Muž
No.: 256Auction price: 1.000 CZK (42 €)
tuš, fix, papír, 2007, 29,7 x 20,7 cm, sign. PD Zábranský 2007, oboustranná kresba, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Vlastimil Zábranský
Postavy
No.: 255Auction price: 1.000 CZK (42 €)
tuš, papír, 20 x 27 cm, rám, papír místy zašpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Vlastimil Zábranský
No.: 254Auction price: 1.000 CZK (42 €)
tuš, papír, 30,1 x 21,7 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Vlastimil Zábranský
Těžká myšlenka, Svatební košile
No.: 253Auction price: 1.000 CZK (42 €)
litografie, tuš, 2006, 29,5 x 20,7 cm, sign. DU Zábranský 2006, oboustranná grafika/kresba, papír místy zašpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,
Vlastimil Zábranský
Zalévat?
No.: 252Auction price: 1.000 CZK (42 €)
tuš, papír, 28 x 21 cm, papír v jednom místě nepatrně zašpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,