-
Vlastimil Zábranský
(1936)
Hlavy
Položka č.: 935Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 18:12
digitální tisk, 2000, 35,2 x 24 cm, sign. PD Zábranský 2000, č. 15/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Vlastimil Zábranský
(1936)
Dvojice
Položka č.: 258Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
tuš, papír, 1966, 32 x 24 cm, sign. DU Vlasta Zábranský 1966, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Vlastimil Zábranský
(1936)
Hádanka: Pozorujete v chování některého z mužů asociální prvky?
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
tuš, papír, 22,5 x 27,3 cm, sign. DU Zábranský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Zábranský
(1936)
Žena, Muž
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
tuš, fix, papír, 2007, 29,7 x 20,7 cm, sign. PD Zábranský 2007, oboustranná kresba, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Vlastimil Zábranský
(1936)
Postavy
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
tuš, papír, 20 x 27 cm, rám, papír místy zašpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Zábranský
(1936)
Hlava
Položka č.: 254Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
tuš, papír, 30,1 x 21,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Vlastimil Zábranský
(1936)
Těžká myšlenka, Svatební košile
Položka č.: 253Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
litografie, tuš, 2006, 29,5 x 20,7 cm, sign. DU Zábranský 2006, oboustranná grafika/kresba, papír místy zašpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Zábranský
(1936)
Zalévat?
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
tuš, papír, 28 x 21 cm, papír v jednom místě nepatrně zašpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO