Josef Paleček
Čtvrtý měsíc
Položka č.: 771Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:28
litografie, 49 x 65 cm, sign. DU Josef Paleček, č. 44/60, místy nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)