Petr Ptáček

  • Petr Ptáček

    Řiditelný balón

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:38

    litografie, 2005, 23 x 17,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)