Petr Ptáček
Řiditelný balón
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:38
litografie, 2005, 23 x 17,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, autorský tisk
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)