Emanuel Knížek
(1889-1944)
Portrét muže
Položka č.: 579Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:16
olej, karton, 40 x 37 cm, sign. PD Em. Knížek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jakesche, Bukovce, Ženíška a Nechleby
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)