Karel Müller

(1899-1977)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Triptych

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:06

    kresby, litografie, suchá jehla, 7,5 x 11; 8 x 5; 5 x 3,5 cm, vše signováno, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    A. S. Puškin: Piková dáma

    Položka č.: 766

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, podpis s věnováním na patitulu, sign. litografie na obálce, 4 sign. litografie v příloze K. Müller, úprava M. Kaláb, zakázková vazba knihařství Brož, obálka vevázána vzadu, 7. sv. edice Malá veledíla, vydal V. Šmidt, Praha 1946, polokož. vazba, 54s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žá…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)