Antonín Hála
(1895-1952)
Dřevoryty
Položka č.: 228643Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2023 14:08
18x dřevoryt, vše signováno, vydal Bohuslav Durych, Přerov 1929, volné listy v papírových deskách, desky poškozené, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu