Ugo Gangheri

  • Ugo Gangheri

    Savorgnano del torre

    Položka č.: 380

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00

    olej, plátno, 60 x 70 cm, sign. vzadu, rám, vzadu věnování

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)