J. Kašpar
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:15
litografie, 1976, 11 x 15 cm, sign. DU, č. 18/60
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
J. Kašpar
Představení
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:16
litografie, 23 x 16 cm, sign. DU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)