Jaroslav Cita

(1926-2013)

  • Jaroslav Cita

    (1926-2013)

    Vysokov U Hejnů

    No.: 437

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 12:51

    akvarel, tužka, papír, 1960, 31 x 41 cm, sign. PD JCita 60, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)