Eva Bergeå Lamrová

  • Eva Bergeå Lamrová

    Cibulačka

    Položka č.: 413

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:28

    akvarel, tuš, ruční papír, 42 x 29,7 cm, sign. PD Eva Bergeå, rám, Malířka a keramička. Náměty výhradně figurálních obrazů Evy Bergeå Lamrové, autorky oněch prázdninových holčiček, jsou také líbezné: Sen, Rybka zlatá, Duše ulice, Sladké víno, Promenáda, Meloun. Teď domalovala obraz, na němž malý klu…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)