Karel Beneš
(1932-2001)
Akt dívky
Položka č.: 408Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:23
litografie, 45,5 x 38 cm, sign. DU Beneš, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)