Julie Winterová Mezerová
(1893-1970)
Hříbky
Položka č.: 213Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00
olej, plátno, 37 x 54 cm, sign. LD Mezerová J. W., rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)