Franta Malý
Loďky na rybníce
No.: 197Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 12. 12. 2024 15:00
olej, karton, 1938, 27 x 41 cm, sign. PD Franta Malý 38, rám, vzadu popsáno, razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.000 CZK (84 €)