Šteffl
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00
olej, karton, 35 x 45 cm, sign. PD Šteffl Fr., rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Šteffl
Rozbouřené moře
Položka č.: 195Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
olej, plátno, 50 x 80 cm, sign. PD Šteffl Fr., rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Šteffl
Alpská chata
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
olej, sololit, 40 x 50 cm, sign. LD Šteffl Frant., rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)