Lubomír Kellenberger

(1921-1971)

  • Lubomír Kellenberger

    (1921-1971)

    Jezdec na koni

    Položka č.: 282946

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:32

    litografie, 1964, 30 x 21 cm, sign. PD L. Kellenberger 1964, č. 76/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)