Šindler?
(1938-2022)
Horská krajina
No.: 282829Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:36
olej, plátno, 41 x 54 cm, sign. LD Šindler (?), rám, neurčený autor, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)