Šindler?

(1938-2022)

  • Šindler?

    (1938-2022)

    Horská krajina

    Položka č.: 282829

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:36

    olej, plátno, 41 x 54 cm, sign. LD Šindler (?), rám, neurčený autor, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)