Theodor David
(1848-1915)
Středozemí
No.: 282763Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:36
olej, plátno, 27 x 41 cm, sign. PD Th. David, rám, vzadu na blind rámu značka Lefranc & Cie, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.300 CZK (55 €)