• Vlk

    Letní krajina

    No.: 282761

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 22. 10. 2024 15:32

    olej, sololit, 27 x 37 cm, sign. PD Vlk, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Vlk

    Pohled do kraje

    No.: 282762

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 22. 10. 2024 15:34

    olej, sololit, 27 x 34 cm, sign. PD Vlk, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)