Jiří Šalamoun

  • Jiří Šalamoun

    Fík v červeném autě

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:34

    litografie, 2021, 84 x 59 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 2021, č. 85/200

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)