Otto Schüller
No.: 973Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 18:50
olej, plátno, 22 x 30 cm, sign. PD Otto Schüller, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)