Otto Schüller
Položka č.: 973Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 18:50
olej, plátno, 22 x 30 cm, sign. PD Otto Schüller, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)