A. Šec
Dvě lišky
No.: 944Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 18:21
olej, karton, 50 x 59 cm, sign. PD Šec A., rám, rám místy poškozen, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 800 CZK (34 €)