A. Šec
Dvě lišky
Položka č.: 944Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 18:21
olej, karton, 50 x 59 cm, sign. PD Šec A., rám, rám místy poškozen, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)