Václav Voborský
(1874)
Rybaření
No.: 921Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 17:58
akvarel, tuš, papír, 1940, 25 x 20 cm, sign. PD VOBO 1940, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)