Václav Voborský
(1874)
Rybaření
Položka č.: 921Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 17:58
akvarel, tuš, papír, 1940, 25 x 20 cm, sign. PD VOBO 1940, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)