Karel Svolinský?
No.: 882Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 17:19
akvarel, papír, 1920, 18 x 23 cm, sign. PD K. S. 20, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)