Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
The end of the first volume from the Creation until the Deluge
Položka č.: 788Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:45
litografie, 16, 5 x 19 cm, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
Tubal-cain
Položka č.: 787Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:44
litografie, 26, 2 x 21 cm, značeno PD Abel Pann, list 25/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír , Antikvariát Dlážděná
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
Jubal
Položka č.: 786Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:43
litografie, 25, 5 x 19, 7 cm, značeno PD Abel Pann, list 24/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír , Antikvariát Dlážděná
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
Abels funeral procession
Položka č.: 785Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:42
litografie, 27, 5 x 21, 3 cm, značeno PD Abel Pann, list 23/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
...Fugitive and vagabond shalt thou be on earth
Položka č.: 784Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:41
litografie, 28, 2 x 18 cm, značeno PD Abel Pann, list 22/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
Cain rose up against Abel his brother, and slew him
Položka č.: 783Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:40
litografie, 27, 8 x 20 cm, značeno PD Abel Pann, list 20/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír , Antikvariát Dlážděná
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
…Cain was a tiller of the ground
Položka č.: 782Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:39
litografie, 26, 4 x 22, 8 cm, značeno PD Abel Pann, list 19/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
Položka č.: 781Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:38
litografie, 28, 2 x 20 cm, značeno PD Abel Pann, list 18/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír , Antikvariát Dlážděná
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
The wandering of Adam and Eve
Položka č.: 780Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:37
litografie, 26, 2 x 20, 2 cm, značeno PD Abel Pann, list 17/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír , Antikvariát Dlážděná
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
Ye will surely not die
Položka č.: 779Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:36
litografie, 27, 3 x 19, 5 cm, značeno PD Abel Pann, list 12/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
And God said Let the earth bring the living creature
Položka č.: 778Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:35
litografie, 23, 6 x 22, 1 cm, značeno PD Abel Pann, list 8/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
And God made…the lesser light
Položka č.: 777Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:34
litografie, 27, 5 x 21, 2 cm, značeno PD Abel Pann, list 6/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
And there was light
Položka č.: 776Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:33
litografie, 27, 3 x 21 cm, značeno PD Abel Pann, list 3/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
And the spirit of God moved upon the face of the waters
Položka č.: 775Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:32
litografie, 20 x 20, 2 cm, značeno PD Abel Pann, list 2/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, natržené rohy, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná
Abel Pfeffermann Pann
(1883-1963)
In the Garden of Eden
Položka č.: 774Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 15:31
litografie, 26, 5 x 23 cm, značeno PD Abel Pann, list 1/25 z originálních litografických ilustrací Bible Abela Panna, mírně pokrčený, špinavý papír, Antikvariát Dlážděná