Heinz Kühle
(1909-1965)
Se sudem
No.: 621Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:58
akvarel, tužka, papír, 42,5 x 34 cm, sign. LD Heinz Kühle, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Heinz Kühle
(1909-1965)
Víno
No.: 620Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:57
akvarel, tužka, papír, 46 x 33,5 cm, sign. LD Heinz Kühle, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Heinz Kühle
(1909-1965)
U piva
No.: 619Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:56
akvarel, tužka, papír, 42 x 34 cm, sign. LD Heinz Kühle, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná