Vladimír Kopecký
(1928-2016)
Bodlák
No.: 601Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:38
litografie, 64 x 35 cm, sign. PD V. Kopecký, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Vladimír Kopecký
(1928-2016)
Květina s motýlem
No.: 600Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:37
litografie, 64 x 32 cm, sign. LD V. Kopecký, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)