Jiří Kodenka
Vzpomínka na Samarkand
Položka č.: 582Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:19
olej, plátno, 1990, 35 x 50 cm, sign. na zadní straně Jiří Kodenka, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)