Jiří Kodenka
Vzpomínka na Samarkand
No.: 582Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:19
olej, plátno, 1990, 35 x 50 cm, sign. na zadní straně Jiří Kodenka, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)