Wermer Kapfer
Zelená kompozice
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:16
litografie, 49,5 x 75 cm, sign. PD Wermer Kapfer, č. 48/100
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Zelená kompozice
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)